XVI Elbląska Wiosna Plywacka za nami

Dziś na pływalni Dolinka w Elblągu odbyła się XVI edycja Elbląskiej Wiosny Pływackiej. 14 osób reprezentowało nasz Klub w rywalizacji z 17 klubami z województw: Pomorskiego, Mazowieckiego, Kujawsko-Pomorskiego i Warmii i Mazur. W zakończonej właśnie rywalizacji zdobywamy nasz pierwszy 🏅. Hania Witkowska na dystansie 100 m stylem klasycznym wywalczyła brązowy krążek. W swoich kategoriach wiekowych Ksawery Sadowski był czwarty na 50 M stylem grzbietowym, a Leoś Mrozik piąty w tej samej konkurencji. Wszyscy zawodnicy poprawili znacząco swoje wyniki, co uplasowało nasz Klub na pierwszym miejscu w rankingu progresji wyników w porównaniu z poprzednimi zawodami. Nasi debiutanci Szymon Wróblewski i Bryan Witowski dzielnie rywalizowali w swoich kategoriach wiekowych i poprawili swojej dotychczasowe rezultaty.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Warning: Undefined array key "easter_egg_count" in /profiles/p/pi/pir/piratelblag.pl/piratelblag.pl/wp-content/plugins/easter-egg-drop/sm-easter-eggs.php on line 57