Wraca grafik zajęć obowiązujący przed feriami.

Od poniedziałku ( 6 lutego ) grafik zajęć zostaje ponownie zmieniony. Zostają przywrócone godziny zajęć treningowych, te które obowiązywały przed feriami.

W związku z nowym 2023 rokiem prosimy wszystkich rodziców o dopełnienie formalności:

Badania lekarskie dla zawodników UKS PIRAT. Wiąże się to z uregulowanym systemem licencji dla zawodników. Aby wyrobić dziecku licencje, trzeba przesłać na adres email klubu: ukspirat@o2.pl lub plywanie@wp.pl lub adam.elb87@gmail.com zdjęcie dziecka ( może być zrobione telefonem komórkowym lub innym aparatem cyfrowym ), ważne badania lekarskie, numer PESEL oraz data urodzenia dziecka.

Poniżej przedstawiamy procedurę wyrobienia ważnych badań lekarskich.
Przypominamy zawodnikom (grupy: GS, G1, G2 ) o kontrolnej wizycie w Poradni Medycyny Sportowej w Elblągu, Szpital Miejski im. św. Jana Pawła II przy ul. Komeńskiego 35. Tych, którzy jeszcze nie byli informujemy dla ułatwienia, co należy zrobić:

  1. Pobrać skierowanie do Poradni Medycyny Sportowej u Lekarza Rodzinnego
  2. Zarejestrować się w Poradni Medycyny Sportowej
  3. Wykonać zlecone badania (najczęściej – morfologia, mocz – badanie ogólne)
  4. Otrzymaną od lekarza Kartę Zdrowia Sportowca (obie strony w jednym pliku) wraz z aktualnym zdjęciem legitymacyjnym wysłać na adres mailowy adam.elb87@gmail.com (zatem wysyłamy dwa pliki – pierwszy z dwiema stronami karty sportowca oraz drugi ze zdjęciem).
    30 zł ( opłata za wydanie licencji dla Polskiego Związku Pływackiego na 1 rok ) przekazać Trenerowi (TRENER PRZECHOWUJE TAKŻE KARTY ZDROWIA SPORTOWCA) .
    Wszystkich zawodników, którzy mają już Karty Zdrowia Sportowca, ale jeszcze nie dali swoim Trenerom prosimy o pilne przekazanie ZAKTUALIZOWANEJ KARTY ZDROWIA SPORTOWCA Informujemy również, że w jest otwarta poradnia medycyny sportowej dla dzieci i młodzieży do 21 roku życia.

Poradnia jest czynna w:
poniedziałek – 9:00 – 14:00 gabinet nr 7
środa – 13:00 – 18:0 gabinet nr 34
czwartek – 8:00 – 13:00 gabinet nr 7
lekarz medycyny sportowej Lubomir Czujko.
Rejestracja: – osobiście w rejestracji specjalistycznej w Szpitalu Miejskim św. Jana Pawła II w od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 18:00 – telefonicznie od poniedziałku do piątku w godzinach od 11:00 do 15:00 tel. 55 533-03-30.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This will close in 20 seconds


Warning: Undefined array key "easter_egg_count" in /profiles/p/pi/pir/piratelblag.pl/piratelblag.pl/wp-content/plugins/easter-egg-drop/sm-easter-eggs.php on line 57