This page is hosted for free by cba.pl, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 5.83 PLN.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

UWAGA


 

Od 16 czerwca ( niedziela ) pływalnia MOSiR przy ulicy Robotniczej 68 zostaje wyłączona z użytku na okres wakacji. W związku z powyższym zajęcia dla wszystkich grup wiekowych zostają odwołane. UKS PIRAT życzy wszystkim naszym zawodnikom oraz ich rodzicom spokojnych i bezpiecznych wakacji.
Spotykamy się na pierwszych zajęciach we wrześniu.


XIII Elbląska Wiosna Pływacka

komunikat organizacyjny -- lista zawodników -- wyniki live


Otwarte Zawody Pływackie o Puchar Północnego Mazowsza Pod Patronatem Burmistrza Miasta Mława

komunikat organizacyjny -- lista zawodników -- wyniki live


Mistrzostwa Województwa Warmińsko Mazurskiego Okręgowego Związku Pływackiego

komunikat organizacyjny -- lista startujących UKS PIRAT -- wyniki live


 Ogólnopolskie Zawody Pływackie Gdyńskie Delfinarium pod patronatem Prezydenta Miasta Gdyni

komunikat organizacyjny -- lista zawodników UKS PIRAT -- wyniki live


Wszyscy na medal - Echa zawodów w Mławie

W miniony weekend zawodnicy naszego klubu wystartowali w kolejnej już edycji Ogólnopolskich Zawodów Pływackich o Puchar Burmistrza Miasta Mława. Impreza ta, ciesząca się niesłabnącym zainteresowaniem z uwagi na swoją ciekawą formułę eliminacji i uroczystych finałów, zgromadziła ponad 400 pływaków z 30 Klubów, z różnych regionów Polski. W tak wyśmienitym towarzystwie reprezentacja UKS PIRAT w generalnej klasyfikacji medalowej zajęła wysoką 15. pozycję. 4 zawodników elbląskiego PIRATA zgromadziło na klubowym koncie 8 medali : 2 złotych, 2 srebrne i 4 brązowych.

Martyna Tyburska - 2 złote medale za 100 i 200 m stylem grzbietowym oraz 1 brązowy medal na 50 m stylem grzbietowym

Kinga Wiśniewska - 1 srebrny medal na 200 m stylem grzbietowym

Jan Brykalski - 1 brązowy medal na 100 m stylem zmiennym

Artem Maltsev - 1 srebrny medal na  100 m stylem zmiennym oraz 2 brązowe medale na 50 m stylem motylkowym i 200 m stylem dowolnym.

Facebook

Logowanie

Odwiedza Nas

Odwiedza nas 34 gości oraz 0 użytkowników.

O Nas

strona internetowa: www.piratelblag.pl

adres email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Galeria